muraska się nudzi

muraska się nudzi

niedziela, 2 czerwca 2013

Kubuś trampoliniarz i Drzewko Życia

O zakupie trampoliny wcale w tym roku nie myśleliśmy bo wydawało nam się, że nasze dziecko jest jeszcze na nią za małe. Kubuś jednak kolejny raz nas zaskoczył. Niedawno byliśmy na Komunii dwóch ciotecznych braci Kuby i dla urozmaicenia czasu dzieciom postawiono na placu dwie trampoliny. Okazało się, że nasze Słońce znakomicie się na nich bawiło i wcale nie chciało zejść. Podczas zabawy słyszałam tylko jak krzyczał: "BAWI", "SKAKAM". Rodochy z tego miał mnóstwo i my oczywiście też. Na dzień dziecka Kubuś dostał trampolinę. Jeszcze jej nie złożyliśmy bo pogoda nie sprzyjała dlatego załączam fotki ze wspomnianej imprezki. 

 A na tym zdjęciu widać jaki jest z niego podrywacz, ku uciesze Taty :)


Z okazji Dnia Dziecka w naszym mieście zorganizowano piknik rodzinny "Drzewko Życia" ( w tym roku była trzecia edycja). Jednym z najważniejszych punktów tej imprezy było wręczanie przez Prezydenta Miasta, dzieciom urodzonym w zeszłym roku pamiątkowych dębów, listu gratulacyjnego oraz medalu. Kubuś także dostał swoje drzewko, które będzie miało honorowe miejsce w naszym ogrodzie. 


Widać, że miasto wychodzi mieszkańcom na przeciw. Bardzo mi się podobała ta inicjatywa chociaż pod względem organizacyjnym nie do końca było idealnie.  Pozdrowionka dla Wszystkich :)

3 komentarze:

 1. Piękna inicjatywa :)
  Moje dzieci te z uwielbiają zabawę na trampolinie :) Pomimo że jest duża różnica wieku pomiędzy starszą dwójką a najmłodszym to zabawę mają wszyscy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trampolina to fajna zabawa dla każdego;))Sama bym poskakała,gdybym się nie bała,że ją rozwalę;)
  Kuba rośnie jak na drożdżach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki maluch i już na trampolinie. Zdolniacha z niego.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje serdecznie za każde miłe słowo :)