Podaj dalej, czyli prośba o pomoc...

Na swoim blogu Ania Krućko umieściła apel o pomoc w zbieraniu pieniążków dla Olka, Ani i Marlenki.
Oto jej wpis:

Wiem ,że wchodzi na mojego bloga dużo rękodzielników i dziś do nich się zwracam z prośba o pomoc!!
Mam do Was prośbę o wsparcie , mamy kilka kiermaszy,aukcji oraz imprez z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc chorym dzieciom i nie tylko. Ja nie potrafię być obojętna na takie informacje, wiec staram się choc troszkę pomóc w miarę możliwości.

Pierwsze dziecko to Olek Pesta. Dla tego chłopca  21 kwietnia w Wąbrzeźnie odbędzie się wielka akcja charytatywna, podczas której będą zbierane pieniążki na operację serduszka Olka. 
Więcej informacji znajdziecie o Olku na tej stronce: http://olekpesta.eu/index.php oraz: https://www.facebook.com/OlekPestaWalkaOZycie Osoby zainteresowane wysyłką pracy na ten kiermasz proszę o kontakt , podam adres.

Kolejną osobą jest Ania , na fb znajdziecie wydarzenie stworzone dla niej https://www.facebook.com/events/219435071514431/. Oraz prośbę o pomoc :
" Kochani, wiem że czasy są jakie są i nie każdy ma gotówkę żeby mnie wspomóc w mojej walce o zdrowie. Ale wielu wśród nas coś potrafi swoimi zdolnymi łapkami stworzyć. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Stwórzcie coś dla mnie bym mogła to sprzedać. Czas i miejsce sprzedaży jeszcze do ustalenia ale już można myśleć nad "fantami". Zapraszam wszystkich i dziękuję za każdy odruch serca :) "Ania 
Czekamy na informację o adresie. 

O Ani wiecej znajdziecie informacji tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=rkINu_eLju8

Na aukcji dla Marlenki pojawiła się moja praca , jeżeli chcecie pomóc Marlence , napiszcie :)
http://allegro.pl/pomoz-marlenie-i-jej-bliskim-blagamy-o-zycie-i3148831367.html

Ja również postanowiłam się przyłączyć do tej akcji i zachęcam Was gorąco do tego samego. Wybrałam jedną osobę, do której wyślę swoje prace bo chociaż bardzo bym chciała nie jestem wstanie pomóc całej trójce. Wierzę kochani, że Wy też macie jakieś swoje prace, które możecie przekazać na ten szczytny cel. Ja przez weekend przygotuję swoją paczuszkę i niebawem pokażę Wam co wysłałam na kiermasz.

Pozdrawiam Was i liczę na Wasze dobre serduszka.


P.S. Mam adresy do Ani i Olka i w razie czego mogę wysłać mailem.


Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuje serdecznie za każde miłe słowo :)

Popularne posty z tego bloga

Choinka z płatków kosmetycznych - KURS

Jak zrobić rodzinkę bałwanków na choinkę :)

Jak ożywić starą lampkę, czyli krótki kursik na abażur ;)